Hakkımızda

Hakkımızda


Seyhan Danışmanlık & Çevre Mühendislik olarak, çevre yönetimi çatısı altında çevresel ve sosyal konularda geniş bir yelpazede danışmanlık, mühendislik, laboratuvar, analiz ve ölçüm hizmetleri sağlayan lider ve uzmanlaşmış bir kuruluştur. Kendi sektöründe Türkiye’de öncü bir rol üstlenen firmamız, disiplinler arası uzman kadrosuyla, müşteriye özel uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler üretmek için bilgi birikimini ve en son teknolojiyi birleştirmektedir. Hızlı ve doğru çözümlere ve yüksek kalitede hizmete ihtiyaç duyulan dinamik ve zorlu projeler için güvenilir hizmetler üretmeyi kendine misyon olarak belirlemiştir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine kendi çalışma alanında saygın ve bağımsız bir danışman olarak profesyonel bir yaklaşımla ve yüksek kaliteli hizmet sağlamak arzusunu her proje için yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip kişilerle ve kurumlarla sağlam bir takım oluşturabilme yeteneği ile başarmaktadır.

Kalite, esneklik, hız ve sürekli gelişime dayanan sistemimiz, Samsun merkez ofiste bulunan, konusunda uzman tam zamanlı personelleri ile birlikte müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Sektörde geniş yerel ve uluslararası bilgimiz, nitelikli uzman kadromuz ve güvenilir 8 yılı aşan tecrübemiz bize Türkiye’de dünya standartlarında sürdürülebilir çözümlerin sunulması konusunda olanak vermiştir.

Çevre
Doğa
Yaşam

Ekibimiz

Seyhan Albayrak

Şirket Müdürü
Çevre Mühendisi


Ertan Özgün

Çevre Mühendisi


Muhammed Karaosman

Çevre Mühendisi


M. Burak Gülcan

Çevre Mühendisi


Belgelerimiz


Çevre Danışmanı

Seyhan Danışmanlık Ltd Şti

Çevre Görevlisi

Seyhan Albayrak

Çevre Görevlisi

Ertan Özgün

Çevre Görevlisi

Muhammed Burak Gülcan

Çevre Görevlisi

Muhammed Karaosman

Büro Tescili

Çalışma Ruhsatı